Dinçerler Prefabrik yapılar

Prefabrik Yapı Kurulum Hizmetleri

Prefabrik konutlar son teknoloji üretim sistemleriyle ve yüksek kalite malzemeler kullanılarak düşük maliyetlerde üretilmektedir.
Sağlığa zararlı herhangi bir malzeme içermeyen prefabrik ve çelik yapılar doğayla iç içe sağlıklı ve huzur dolu bir yaşam kalitesine ulaşmamıza imkan ve olanak sağlamaktadır.
Farklı büyüklüklerde çok sayıda model ve proje seçenekleriyle özgür ve yenilikçi mimari tasarımlarla her türlü beklentinize cevap verebilmektedir.

Prefabrik ve Çelik konutlar; sağlamlığı, esnek mimarisiyle kullanıcılarına konforlu bir yaşam sunmaktadır. Özellikle dilediğiniz yerde ve kısa zamanda kurulabilir olması başlıca tercih sebeplerindendir.

Öncelikle Trakya bölgesinde ve tüm Türkiye çapında faaliyetleri sürdüren firmamız Dinçerler Prefabrik satış ve montajı, arzu edildiği takdirde anahtar teslim ve hayalinizdeki konut ve işyeri projeleri ile ilgili sizlere bu imkanı verebilecek teknik ekip ve yetkinliğe sahiptir.

Kademeli ya da oransal çalışan baca gazı / yakma havası fanı, düşük sıcaklık kazanı sınıfı kombiler, yoğuşma tekniği ve yanma kalitesi kontrolü gibi teknolojiler sayesinde, kombiler günümüzde artık daha yüksek verim değerlerine ulaşabilmektedirler.

Dinçerler Isı Sistemleri

Trakya bölgesinde faaliyetleri sürdüren firmamız sizlere bu imkanı verebilecek teknik ekip ve yetkinliğe sahiptir.

Yapılan Tesisat temel olarak ikiye ayrılmaktadır. Servis kutusundan ölçüm sayaçlarına kadar olan kısma ana (kolon) tesisatı denmektedir. Sayaçlardan yakıcı cihazlara kadar olan kısım daire içi tesisatıdır.

Prefabrik Yapı Kurulum Hizmetleri

Emlak ve Arsa Danışmanlık

Montaj ve Kurulum Hizmetlerimiz

Diğer Hizmetlerimiz

İlgili Ürünlerimiz

Hayallerinizdeki evi
inşa etmek için proje yöneticilerimizden biriyle gecikmeden iletişim kurun.